מעבדות לחירות

בתהליך ההפריה שבה אנו נוצרים משתתפים 2 כוחות מאד חזקים.
אנרגיה נקבית אמא אדמה (ביצית) ואנרגיה זכרית אבא שמיים (זרע)
הביצית נפרדת מאחיותיה ..הזרע נפרד מאחיו והם יוצרים ביחד עובר (אדם) . כלומר כדי ליצור אחדות  אנו חייבים להתנתק ממשהו קודם.
דבר טבעי זה יוצר לנו המון קשיים ואתגרים כוון שבאופן טבעי קשה לנו לוותר על משהו כדי לזכות במשהו אחר ואנחנו אוהבים להחזיק את המקל בשני קצוותיו בשיטת גם וגם ללא שיטת או או ….
אבל לחיים יש שיטה משל עצמם וכדי שנתקדם במעלה הספירלה התודעתית אנו חווים מגוון חוויות שאנו מקודדים כניתוקים או פיצולים וקשה לנו לראות בהם את הטוב והמקדם לפחות בשלבים הראשוניים.
לדוגמה אב מאחר לקחת את בנו מהגן או המעון ב 10 דקות –
באותן דקות שנראות לילד נצח נצחים הוא חווה את תחושת הנטישה, הפחד והאימה החזקות ביותר אי פעם. אותו לא מעניין שהאב איחר כי הלך לקנות לבנו מתנה שאותה ביקש או עבד בעבודה שמביאה פרנסה למשפחה ומאפשרת את כלכלתה. הוא רוצה משהו כרגע שיראה לו שהוא מחובר ואינו מנותק ממקור הזנה (חיים). ברגע שהילד חווה את הניתוק קשה מאד להחזיר את הגלגל אחורה ונחקקת חווית ניתוק ראשונית שמתורגמת בחווית גוף כ "אני דחוי" "אני נטוש" "אף אחד לא אוהב אותי" "אני לא מוגן" "אני לא בטוח" "לא מתחשבים בי" וכו' וכו' …..
התת מודע מתחיל לזרוק את הפחד להמון חלקות טובות ברמת הגוף של הילד ומתחילה החגיגה… רמות התסכול עולות, הכעס גואה, הבדידות מופיעה, האכזבה אוכלת בכל פה ושאר חברים ….
מהדוגמה לעיל ניתן להבין שקידוד מסוים גורם לרגש מסוים, תגובה מסוימת, אמונה מסוימת וצורת התנהגות מסוימת שבאה בעקבותיה. התנהגות זו מביאה איתה קושי מסוים שעלול להתגלות רק כעבור שנים ….

אותן חוויות ניתוק הופכות אותנו לעבדים.

התת מודע ורמת התודעה של הגוף ימשכו אנשים, סיטואציות ומצבים שמטרתם למלא את אותו חלק חסר שנותק בחווית הנטישה (לפי הקידוד של הילד).
מגוון קשיים עלולים לפרוץ מאותה חוויה פחדים, פוביות, חרדות, הפרעות קשב וריכוז, בעיות פיריון, קושי במתן אמון ואינטימיות ועוד.
יש לזכור דבר מאד חשוב שכל חוויה מקודדת בעוצמה מסוימת. יש ילדים שיקודדו את אותה חוויה בעוצמת איום גבוהה ביותר כוון שהיא יושבת על זיכרון חוויות דומות קודמות או שהילד בעל רגישות גבוהה ויש ילדים שיקודדו בצורה פחות מאיימת כוון שלא קודדו עדיין חוויות כאלה ואחרות קודם לכן או שהם בעלי רגישות פחותה.
כל שינוי בחיינו גם המוזמן וגם הכפוי כרוך בחוויה כלשהיא של ניתוק . מוותרים על העבר למען החדש. למרות שאנו מנסים לחיות את ההווה עדיין אנו מאד קשורים לעבר וחרדים מהעתיד בצורה מסוימת.
מה ייצור ודאות ? חיבור ואחדות
כוון שאנו נוצרים מזרע וביצית אנרגיה גברית ונשית אנרגיות הפוכות אך משלימות כל חווית שינוי מנתקת אותנו באזושהיא רמה מאחת האנרגיות או משתיהן גם יחד.
דוגמה ברגע שעוברים דירה מתנתקים מאנרגיה של אמא אדמה, בית, אנרגיה נשית.
ברגע שמשנים סטטוס בין רווקות לנישואין מתנתקים מאנרגיה גברית של אבא שמיים.
בניתוקים משתי צורות האנרגיה קרי היקום יש אתגר רב יותר לחוות חיבור ואחדות.
בלידה אנו חווים את הניתוק הראשוני מהרחם החמים והנעים שאירח אותנו 9 חודשים הזין וחימם ודאג לכל מחסורינו.
כשאנו נולדים מוטלת האחריות על הורינו לקחת את מקום הרחם ולדאוג לכל מחסורינו אבל, ופה יש אבל ג ד ו ל מאד… הם תמיד מאכזבים מפשלים ולא יודעים ..גם ההורים הרגישים ביותר עושים טעויות ואנו חווים ניתוקים שמעוררים בנו פחד ראשוני.
רגש ראשוני זה שאינו מעובד בצורה נכונה ומובנת מעורר רגש שניוני שהוא תגובה לפחד זה (אכזבה, תסכול, בדידות, כעס וכו') שהופכים להיות חברים מאד טובים שלנו ומלווים אותנו כל חיינו לפעמים.
מטרתינו הראשונית היא ליצור חיבור ולרפא את הפצעים שקרו לנו בשנים המוקדמות לחיינו כוון שאם נשאיר את המקום פצוע, מנותק וחסר אנרגית חיים גופינו ורמות התודעה הבלתי מודעות ימשכו לשם אין סוף סיטואציות ואנשים כדי לנסות לתקן ולגרום לפצע להגליד.
אם יש תחום בחיינו שהוא אינו זורם ומביא סיפוק, אושר (חיבור) אהבה (חיבור) יש שם פצע. כדי להחלים נעבור את השלבים הבאים : הבנה, קבלה והכי חשוב סליחה לנו לאחר .

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר