למה כל כך קשה לנו להפרד ?

כשאת נפרדת ממישהו או שהוא נפרד ממך והיית קשורה אליו מאד תחווי עצבות מאד גדולה תחושת ריקנות חוסר טעם אובדן גדול ועוד מגוון רגשות עוצמתיים ומכאיבים.

יחד עם זאת אם תתבונני טיפה מחוץ לקופסה מה בדיוק קרה פה תבחיני שלאותו אדם יקר היה תפקיד מאד חשוב בחייך והתפקיד שלו היה להראות לך כמה את גדולים מהחיים, אהובה, משמעותית בטוחה, מעניינת, מגוונת, חזקה, יצירתית, יצרית, עוצמתית ואת מוזמנת להוסיף עוד ועוד מילים..

כשאותו אדם עוזב את חשה שהוא לקח איתו את המתנות עם כל הדברים הטובים הללו כל ה GOODIES  אבל בעצם המתנות לא הלכו איתו אלה נשארו איתך …את רק צריכה להביט פנימה ולראות אותן לחוש אותן לחוות אותן כי כשאותו אדם הלך הלכה המראה – מכשיר ששיקף לך את האני האמיתי שלך. האני האמיתי נשאר בדיוק איפה שהיה – עמוק פנימה בתוכך !!!!

באי צ'ינג הפילוסופיה הסינית העתיקה כל אדם / סיטואציה מכונה "סוכן" שבא ללמד אותנו משהו וברגע שהתפקיד שלו להראות לנו משהו מסתיים הוא מפנה את מקומו ל"סוכן" אחר ולשיעורים אחרים , הבעיה שאנו יוצרות תלות באותו "סוכן" וכשאותו שיעור מסתיים אנחנו עלולות ליפול ברוחנו בנפשינו ובליבנו אם לא נבין את מהלך הדברים והגליות של החיים.

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר