הדרכה מרחוק

כוון שלתת מודע אין מרחב, גבול וזמן ניתן להתחבר אליו מכל מקום בעולם. זוהי בעצם אנרגיה אין סופית שמחוברת להכל עבר, הווה, עתיד בכל זמן ועת. כמובן שזה היתרון האדיר של קינסיולוגיה – היכולת להתחבר מכל מקום בעולם לכל מקום בעולם ולכל אדם המאפשר חיבור כזה.

אדם יכול להיות בדרום אמריקה בטיול ופתאום להשתעל או לקבל קוצר נשימה ואני מישראל, אחרי אישור ברור שלו, אוכל לבדוק אותו ולאתר מהם הגורמים לבעיה שנוצרה, להדריך בטיפול שהוא או הקרובים לו יכולים לעשות והאדם יוכל להמשיך בדרכו.

מקרה שהיה לי שהבהיר לי במדויק כמה הקינסיולוגיה חזקה היה לפני כמה שנים שחבר בצבא הצטרד והמפקדים שלו דרשו שיקח תרופות הוא סירב וכמעט עלה למשפט צבאי על סירוב פקודה …התקשר אליי (כמובן בקושי יכולתי לשמוע אותו ..) הדרכתי אותו תוך כדי השיחה מה לעשות (התברר שיש לו אלרגיה למשהו …) ואחרי כמה שעות קיבלתי סימוס שהקול חזר לקדמותו, ואין סכנה של משפט צבאי.  איזו הקלה !!!

חשוב לי לציין שניתן לטפל מרחוק רק באנשים שהיו אצלי במפגשים פנים מול פנים כדי לאפשר את החיבור הראשוני שלי עם התת מודע של האדם שמולי ולקבל במדויק את האישור של התת המודע שלו להשתתף בתהליך.

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד

| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר