הדרכה אישית

יצירת תהליכי איזון רגשי בהנחייה אישית היא הדרכה בהתאמה אישית כדי לאתר את החסימות הרגשיות / אנרגטיות המונעות ממך להגשים את פוטנציאל הגבוה ביותר שלך בכל תחום בחיים.

במפגש הראשוני שנקרא אבחון התשאול הוא כפול כוון שאני כמובן רוצה להבין מה גרם לך להגיע לעבור תהליך שלPRESENT 4 LIFE   שלאחריו יש תשאול קינסיולוגי הבודק את חוזק עמוד השדרה הרגשי האישי שלך וכן את המוכנות לשינוי. כמו כן נבדקים בקינסיולוגיה הגורמים האפשריים לקשיים שהועלו בשיחה.

יש שני דברים מאד חשובים שמובילים אותך להגיע לטיפול, הראשון הוא מידת הסבל העצומה שאת חווה והשני היא מידת ההתנגדות שלך לשחרר את הסבל (הבודהיסטים קוראים לזה – סמסרה)

במפגש האישי אני נעזרת באופן קבוע בתשאול קינסיולוגי וכן בתחושה אינטואיטיבית מאד חזקה שלמדתי להכיר שהיא מאד מדויקת ו"לייזרית" שבה אני כל הזמן נכנסת עמוק יותר לשורשי הבעיה כדי לאתר את הגורם הראשוני (בשפה שלי זה מכונה סיטואצית מקור ) שמניסיוני ברגע שהיא מקודדת בצורה אחרת יש חוויה של שחרור ואושר. הסיטואציה עצמה כמובן שלא משתנה אך המשמעות שלה הכרוכה בסבל בלתי פוסק משתנה וזה השינוי הרגשי. לחולל שינוי וחיבור דרך צעדים עדינים ובלתי פוסקים של שינויים קטנטנים יוצרים מאסה של ריפוי וחזרה הביתה ויציאה לחופשי .

מגוון הכלים שאני משתמשת מופיע בתחום ההתמחויות שלי ואני מתאימה לכל מפגש את הכלי הנכון לאותו רגע בעזרת התשאול הקינסיולוגי.

מטרת הטיפול בכל רגע היא ליצור חיבורים פנימיים ברגע שיש חסימה אנרגטית / רגשית יש נתק ומטרתנו היא לחבר בין אותם חלקים מנותקים כדי לחדש זרימת אנרגית חיים טבעית ומרפאה.

לבירור וקביעת פגישת אבחון ראשונית צרו קשר בטלפון 0544932832 או הרשמו בדף קשר. הקליניקה ממוקמת בת"א.
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר