על השיטה

השיטה מתמחה בהובלת ויצירת תהליכי איזון ושינוי רגשיים, ברגע שיש איזון רגשי יש שינוי בנתינת משמעות לאירועים, אנשים ומצבים מעיקים שקרו בעבר, ברגע שיש שינוי רגשי יש "חזרה לחיים" תחושת חופש, עצמאות, בחירה חופשית, אושר ושמחה.

על מה מבוססת השיטה ?
לפי הפילוסופיה הסינית אנו נולדים עם אנרגיית חיים שנקראת  צ'י.
הצ'י זורם בתעלות בלתי נראות בגוף אך מורגשות היטב שנקראות מרידיאנים ומזינות כל איבר ואיבר.
כשיש בעיה כלשהיא קיימת חסימה בזרימה הטבעית הזו ואנו נחווה כאב, חוסר נוחות או חסימה רגשית כלשהיא שיכולה להתבטא בכל תחומי החיים.

בעזרת תהליכים שונים יש אפשרות לפתוח את אותה חסימה ולאפשר זרימה תקינה וטבעית של הצ'י ומכאן גוף בריא.

איך נעשה האבחון?
 אבחון נעשה ע"י שיטה הנקראת קינסיולוגיה, שמאפשרת נגישות לידע הקיים ברמת הגוף והתת-מודע.  תוך שאלות של כן ולא ניתן לקבל מידע מדויק על הגורמים והסיבות לתופעות מהן הוא סובל.
התשובות מתקבלות ע"י שיטה הנקראת "מבחן שרירים" ומתבצעת ע"י הפעלת לחץ קל על ידו המושטת (בגובה הכתף) של המטופל. במידה והיד עומדת בלחץ התשובה היא חיובית – מחזק , במידה והיד נחלשת התשובה היא שלילית – מחליש.
בכל מקרה מתקבל מידע רלוונטי לאותו מטופל והסקת המסקנות היא על סמך המידע הזה ולא על סמך דעותיו של המטפל וניחושיו.
הטיפול עצמו נעשה ע"י מגוון טכניקות כמו תיפוף קליל על נקודות דיקור (הלקוחות מהרפואה הסינית), דמיון מודרך, תנועה, יצירה וטכניקות נוספות שכולן "ידידותיות למשתמש".

למה זה טוב?
השיטה מתמחה בטווח רחב של קשיים רגשיים כמו חרדות, פוביות, תחושה שדברים לא מסתדרים, אובדן, דיכאונות, מצבי לחץ, קשיי פריון , בעיות אכילה, החלטות חשובות, הפרעות התנהגות ולמידה אצל ילדים ורבים נוספים בכל תחומי החיים .

 מאיזה גיל אפשר להתחיל? 
למעשה ניתן לטפל בתינוקות מלידתם. במקרים כאלה האבחון (מבחן השרירים) נעשה דרך ההורה. הטיפול אינו מכאיב והילדים מוכנים לקבל אותו ללא התנגדות.
ניתן לעזור במגוון רחב של בעיות פיזיות ורגשיות. כידוע כל בעיה פיזית נשענת על בסיס רגשי איתן ושורשי.

 בטכניקה זו  ניתן לטפל בעוברים עוד בבטן אימם לאחר הטרימסטר הראשון.

גלגולים קודמים 
שיטה זו מתמחה בטיפול יעיל ביותר  בנושא של גלגולים קודמים כוון שאנו מגיעים עם "הטבעות" מהעבר שצריך ורצוי לשחרר אותן מרמות המודעות השונות שלנו.

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר