על ריצוי ומילוי צורך

ריצוי ומילוי צורך נראים מאד דומים לכאורה אבל יש ביניהם הבדל מאד גדול.
בריצוי את משוכנעת שאם תתני לאחר את מה שהוא רוצה או מה שאת מנחשת שהוא רוצה הוא בתמורה ימלא לך צורך כל שהוא ועדיף שיבין אותך בלי שתצטרכי להגיד מילה…ואם האחר לא קולט זה אסון נוראי כוון שזה מעמת אותך עם העובדה שאין אמא כל כך טובה שממלאת את צרכינו עוד לפני שאנחנו יודעות עליהם…
מילוי צורך מגיע מבהירות של מה חסר לך ואיך את ממלאת לעצמך את הצורך בלי הכרח שמישהו ייתן לך משהו אלא את זו שאחראית על עצמך ומילויי צרכייך  – החירות האולטימטיבית  – עצמאות ועמידה בכוחות עצמי .
ריצוי נגרם מתחושה שאת לא מספיקה…. משהו בך פגום לא טוב לא מספיק לא יפה לא מוכשר לא….לא…..לא…. אני מניחה לכן למלא את השורות החסרות כולנו חווים תחושה זו מדי פעם השאלה עד כמה אנו מודעים לתחושה שמזדנבת לנו ולפעמים שולטת בנו.
מילוי צורך הוא ההכרה באנושיות שלנו ובאינסופיות של נשמתינו הידיעה הברורה ששום דבר בנו לא חסר ואנו מתנה ליקום. המסע הוא למצוא איזו  מתנה אתם בוחרים להיות עבורכם ועבור היקום …
עוד על מילוי צרכים …
מעניין שהפירמידה של מאסלו שמדברת על הצרכים האנושיים עובדת במקביל לחלקי המוח שלנו ממוח הזוחלים שאחראי על הנשימה מזון קור חום התרבות והצרכים הפיזיים למערכת הלימבית שאחראית על העושר הרגשי שלנו משמעות אהבה שייכות ועד למוח הגדול בקדמת הראש האחראי על התפקודים הגבוהים של חשיבה תרומה לאחר והגשמה עצמית.
אנחנו תמיד מתמקדות במה שחסר לנו ומוצאות כל הזמן "מישהו אחר"- סוכן שכל תפקידו זה למלא את צרכינו ואוי ואבוי לו אם הוא לא מוכן להשאר בתפקידו אז אנחנו מתרסקות ומאשימות וכועסות ומחפשות "אחר" אחר.

כשהמיקוד הוא ב"אני" ולא באחר אז השינוי קורה , אז הדרך מתבהרת , והכל הופך קל וזורם.

בברכת זרימה וחיבור לאלוהות שאת.

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר