הפילגש

הפילגש זה החלק שבתוכך שאינו מאמין שהוא מספיק טוב. זה החלק שמוכן לוותר על ערכים תמורת פירורים שבשבילו מהווים מילוי צורך אדיר.

ה"פילגש" מופעל מחוסר. חוסר אמונה באני, חוסר מילוי צורך, חוסר אהבה, פחדים ודימוי עצמי נמוך. החלק הזה מופיע ודורש תשומת לב כשאת במצב שאינו מסופק עד הסוף אבל קרוב לתכנית על המוטבעת במוחנו הקדום של ככה צריך להיות ואם זה מספיק קרוב סימן שזה זה…אז זהו שלא !!

כשהחלק הזה מתעורר הוא בא להראות לך שחרגת לגמרי מהסיפוק שלך ואת מתרכזים בחוסר, ומסמנת אותו כ"יש" אומנם יש פחות אבל יש…

איך את עובדת עם החלק הזה ? דבר ראשון להכיר בו . כל "צל"/ "חלק אפל" שאת לא מכירה בו ומתעלמת ממנו כאילו לא קיים יחזור ויגדל ויעקוץ אותך בישבן…. בסופו של יום חשוב להכיר בו.

לנהל איתו דיאלוג – מה החלק הזה רוצה להגיד לך ? על מה את מוותרת ? איזה חלק ? ולגבי מה אינך מרגישה ראויה מספיק ? חשוב לדייק !!!

לעבוד עם החלק – הצד האפל / צל הוא חלק ממך, חלק בעל אנרגיית חיים שהקידוד שלה שגוי ולכן את דוחה אותה ובעצם דוחה את רגשותינו לטוב ולרע גם רגשות טובים ומחזקים וגם רגשות "שליליים". אין רגש "שלילי" – רגש שלילי הוא רגש המסמן שפה יש חוסר ורצוי מאד לשים אליו לב.

כשאת מאבדת משהו למה את מתגעגעת באמת ? לא לאותו דבר עצמו אלא למשמעות שלו ולמה שהוא מילא אצלך ….אותו מקום ריק ובלתי ניתן לסיפוק שאת צריכה שוב ושוב תזכורת שניתן למלא זאת ע"י אותו "זה זה" כזה או "זה זה" אחר…

צער אנו חווים כשאנו מאבדות משהו חשוב אם לא היה חשוב לא היינו חוות צער ולכן זמן אבלות כל כך חשוב לעבד את הרגש לתת לו מקום כדי שיעובד ,הקידוד שלו יתפוגג ואנרגיית החיים תחזור אלייך ותעמוד לרשותך. כשאת מחזירים לך את הרגשות את הופכת למלכת הארמון של עצמך ובארמון הקדוש שלך אין מקום לפילגשים ….!!!!!

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר