המגנטים בחיינו

בחיינו יש 4 מגנטים ליצירת מציאות. ברגע שאנו מסוגלים להיות מודעים לכל ארבעתם אנו מסוגלים ליצור מציאות. ברגע שאחד מהם בהתנגשות עם השני אנו תקועים.
המגנטים הם:
רגש
אמונה
ערך
מחשבה

ערך הוא משהו שאנו מיחסים לו משמעות רבה מאד והוא מהווה חוק פנימי.
מחשבה היא משהו שחולף ועובר בראש תוך שניות ואם אנו ממשיכים להתמקד במחשבה אנו יוצרים לה מאסה אנרגטית שמושכת עוד ועוד דומים לה, מחשבה היא הדיאלוג הפנימי שלנו . ברגע שמחשבה חוזרת ונשנית היא הופכת לאמונה.
רגש הוא תחושה שעולה מהבטן ומהגוף ומתורגמת בראש לגבי השאלה מה אני מרגיש ? למה ? וכו'
אמונה וערך הם מושגים שבדר"כ מוטבעים בנו כילדים ואין לנו כל כך מה לעשות איתם כי הן הטבעות בלתי ידועות ומוסוות. לכן דבר ראשון כדי לדעת מהן קחו נייר ועט ורשמו 10 אמונות ו 10 ערכים ואז שאלו את עצמכם מי קבע אותם ? האם אתם ? האם ההורים ? האם הסביבה, החברה, המורים …. הדבר הכי חשוב לבדוק אם האמונה והערך עדיין מתאימים לכם או שהגיע הזמן לשנותם, כמו כן חשוב לעלות על חלקים שמתנגשים- אם אתם מאמינים בעזרה לאחר תוך מחיקת "האני" אולי ראוי לדאוג לגבולות יותר ידידותיים לעצמכם…

כדי להתקדם אנו צריכים שכל הארבעה יהיו בפוקוס ולכיוון אחד מסוים לדוגמה אם אשה רוצה להיות בזוגיות אבל יש לה אמונה מוסוות שקלטה מאימה שכל הגברים לא אמינים / בוגדים / נוטשים / מכאיבים ועוד ויש רגשות טינה / אכזבה / מרירות וגם לימדו אותה לא לדבר עם זרים ..המוח עושה מיקס ובסוף עושה X  על גברים בכלל . אז הקושי הוא להיות בזוגיות או בכלל למצוא בן זוג "ראוי". כוון שאותה אשה תמשוך לחייה בני זוג או סוג מסוים של טיפוסים שממש לא יעשו לה טוב אך יוכיחו לה שמה שהיא מאמינה בסתר ליבה אכן נכון שכל הגברים ראויים להיות תחת הקטגוריה של X ….
חקרו את עצמכם לגבי כל תחום שבו אתם רוצים להתקדם.
איך אתם פועלים ? מקדמים דברים ? מזמנם דברים / מגיבים למה שבא ? מהי הדרך האישית שלכם ? מהן האמונות ? מהם הרגשות ? מהם הערכים ? מהן המחשבות האמיתיות שלכם?

בברכת גילוי נעים ופורה

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד

| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר