למה קבוצה טובה עבורך ?

כל אחת בקבוצה מסמלת איזה שהם פנים וכל אחת מהקבוצה גם מזהה בתוך הקבוצה טיפוסים של אנשים שיש איתם איזה שהם קשיים / אתגרים והעבודה בקבוצה מאפשרת להעלות למודע ולעבד תכנים עמוקים שמונעים מלהתקדם בכל תחום שאת רוצה, תכנים שמונעים ממך להיות כנה עם עצמך, לדבר את עצמך, להתחבר לכוחות שלך ,להרגיש את עצמך ולשתף את האחר במהות הפנימית שלך. חלומות, אמונות, ציפיות, גבולות , פחדים, דימוי עצמי נמוך ועוד….ברגע שאותם תכנים עולים למודע יש אפשרות לעבד אותם. אני כמנחה אחראית על מציאת הנושא המשותף או המפתח הסמוי שמופיע, הגורם המרכזי וזיהוי התוכן הסמוי המשותף. אפשר להגיד שאני אחראית על תרגום הסרט שמתפתח בקבוצה.
איך מעבדים את התכנים בקבוצה ? אמנויות – ברגע שפונים לצד האמנותי גופני הצד הלוגי המנתח נון סטופ הולך לישון.. המגע הבלתי אמצעי עם התוכן הסמוי הופך להיות נגיש, מאפשר להעלות תכנים מרמת התת מודע למודע וניתן לעבד את מה שעולה בעזרת האמנויות : משחקי תפקידים, תנועה , מוזיקה, עבודה בחומר, ציור, ריקוד ועוד. ברגע שמעלים ומעבדים את  התכנים משתחררים מהם והם יוצאים מהמערכת ולאט לאט מרגישים שיש פחות אתגר בתחומים המסוימים הללו כמובן שעולים אתגרים בתחומים אחרים אבל בתחום הזה שהחסימה הסמויה עלתה ועובדה יש פחות אתגרים והדברים שם יותר זורמים.
הקבוצה נפגשת לשעה וחצי עד שעתיים כל מפגש. בחלוקה גסה במהלך החצי שעה הראשונים מדברים על מה קורה ומתרכזים בעיקר על מה קורה ב"כאן ועכשיו" באותו רגע כדי לראות איזה תכנים צפים אם יש נושא שמציק/ מלהיב / מטריד/ מרגש…כל מה שקורה בזמן הקבוצה רלוונטי, התכנים עולים לעיבוד ושיחה ראשונית אח"כ יש הפניה לחצי שעה של אמנויות בהתאם לנושא העיקרי באותו מפגש ואח"כ שוב התכנסות לחצי שעה נוספת של עיבוד מילולי רגשי ומנטלי של התכנים שעלו.
הקבוצה נפגשת מינימום 10-12  מפגשים, 10 מפגשים זה זמן מינימלי להעלות תכנים סמויים לאפשר עיבוד שלהם, לאפשר תובנה, שינוי התנהגות ובחירה מחדש.
הקבוצה היא זאת שמחליטה אילו תכנים יעלו אני כמנחה לא מגיעה עם נושא מובנה. כמנחה אני יודעת שיש תכנים שסביר להניח יעלו בהתחלה ותכנים שיעלו בהמשך אך מי שאחראי על מה שעולה בקבוצה ועל תכניה זוהי הקבוצה עצמה.
למה קבוצה ? קבוצה משמשת כ"היכל מראות" יש בקבוצה אפשרות לעבוד במקביל על כמה תכנים, יש אפשרות להעלות תכנים סמויים מהתת מודע בצורה מאד מהירה ומידיית והיא מאפשרת בדיקה מחדש, אימון וניקוי של מגוון אמונות מגבילות, רגשות ומחשבות במקביל דבר שמאיץ מאד את התהליך הטיפולי.
בקבוצה יתכן שיגידו לך את הדברים שאת לא רוצה לשמוע וזה ידרבן אותך (או שלא…) להקשיב, להתגבר, להתבגר, להשתנות ולהגשים את הפוטנציאל הגבוה שלך. הקבוצה משמשת מקום לאימון, תמיכה, וגם מקום של אתגר כוון ששם עולים דברים שלא ידעת או לא רצית לדעת ושם את מתאמנת במקום שהוא בטוח יחסית בשינוי, בגדילה, בהתפתחות ובהגשמה.

קבוצה דינמית וחוויתית ל10 נשים גילאי 25-50

לפרטים וקביעת ראיון אישי קדם קבוצתי את מוזמנת להתקשר אלי ישירות או דרך דף קשר

ורד 0544932832

| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר