קבוצות


יצירת תהליכי איזון רגשי

 מטרת הקבוצה – לאפשר לכל אחת להתפתח בכיוונים הנחוצים לה ולחזקה בדרכה היחודית והאישית.
הקבוצה מיועדת להיות עבור כל אחד מהמשתתפות מקום בטוח ותומך ובו זמנית מאתגר ובונה.  גם המנחה וגם המשתתפות אחראיות על המקום הזה.
במשך הזמן נבנות תחושות של שייכות ואמון והקבוצה מהווה בסיס ומקום טבעי להשתנות והתפתחות אישית תוך התגברות ושחרור ממחסומים רגשיים / מחשבתיים ואחרים.
הפעילות בקבוצה ניזונה מהרחבת המנעד של המשתתפות ביחסים בין אישיים, הגדלת המודעות העצמית ופיתוח תקשורת בין אישית המובילה לחיזוק היכולות בתחומי חיים שונים. איכות הקבוצה עולה ככול שהמשתתפות מאפשרות לעצמן להיות אמיתיות ונאמנות לעצמן גם ולפעמים למרות, נוכחות אחרות.
המשתתפות מוזמנות לשתף ולומר ככול העולה על רוחן, שיתוף האחרות במהות הפנימית וההתיחסות לאחרות מהווים המוקדים החשובים ביותר בהתפתחות הקבוצה.
לכל משתתפת בקבוצה יש חופש לבחור את דרך השתתפותה. אין חובה לדבר או להחשף. חשוב שתקחי בחשבון שיש חשיבות לשיתוף שלך בקצב שלך (אני בודאי אזמין את השותקת להביע את עצמה בדרך המתאימה לה)

כללים לקבוצה
סודיות – כולנו, גם המשתתפות וגם המנחה מחויבות לשמירת סודיות. זכות כל משתתפת לשתף את חוויותיה האישיות מחוץ לקבוצה אך עליה להמנע מכל מסירת מידע מזהה על המשתתפות האחרות.

יחסים מחוץ לקבוצה – הקבוצה היא המקום המרכזי שבו יש עיבוד ליחסים בין המשתתפות. לכן על המשתתפות להמנע מלעבד תכנים הקשורים לקבוצה מחוצה לה. כמן כן עליהן להקפיד להחזיר לקבוצה תכנים תובנות ושיחות שנוצרו מחוצה לה ובין המפגשים.

כדי לבדוק התאמה לקבוצה יערכו ראיונות אישיים לפני התחלת הקבוצה.

יחודיות הקבוצה
שילוב אמנויות – במסגרת העיבוד של התכנים העולים בקבוצה יעשה שימוש באמנויות מתחומים שונים כדי לעבד ולהעמיק את התובנות. (אמנות פלסטית, מוזיקה ותנועה, משחקי תפקידים, פסיכודרמה ועוד.)

כמטפלת שנים רבות בקינסיולוגיה (תקשורת עם התת מודע)  וכלים נוספים ליצירת שינוי ושחרור מחסימות רגשיות, אני משלבת גם כלים רבים נוספים מתחומי הרפואה המזרחית והמערבית .

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר