תהליך איזון רגשי לריפוי

בכל תהליך של איזון  וריפוי יש 4 שלבים שעלייך לעבור כדי להפנים את השינוי בגופך.

הבנה – הבנה אומרת שאת מוכנה להבין שאת יצרת את המציאות שלך, קשה ככול שתהיה. חשוב להבין למה או מה גרם ליצירה הזו , אילו התניות, מחשבות, תחושות, דפוסים, היסטוריה ופרשנות. כל זמן שלא תביני את הגורמים הפנימיים לא תדעי איך להתוות את השינוי הרצוי לך. יש מקרים שחשיבה מסוימת או פרשנות כלשהיא הופנמה בך כילדה ואת פועלת לפיה כאילו זוהי האמת שלך אבל היא לא…

קבלה – המוכנות לקחת אחריות על העבר על כל הפעולות , המחשבות , הפרשנויות והאמונות שלפיהם פעלת בעבר, לקחת אחריות על בדיקתם מחדש. האם כרגע את מוכנה להאמין בשיפוטים כפי שהרגילו אותך להאמין …האם כרגע את מוכנה לקבל פרשנות שפוגעת בך במקום פרשנות שמחזירה אותי הביתה (לחזור הביתה – חיבור למשאבים ולנכסים הפנימיים שלך, האלוהים הפנימי שאת). זוהי בחירה שאנו עושים כל רגע ורגע.

סליחה – FOR GIVE  לתת לעצמך הזדמנות לשחרר אמונות, מחשבות , רצונות והאמונה שצרכייך ימולאו ע"י האחר .. הדיאלוג בחייך הוא תמיד בינך ובין עצמך האחר הוא רק מראה לדיאלוג . עלייך למלא את רצונותייך וצרכייך בעצמך. לאהוב את עצמך לפני שתאהבי את האחר. להתחתן עם עצמך לפני שתתחתני עם האחר, להיות הורה לעצמי לפני שאהיה הורה לאחר וכו'

תפקיד התלמיד תמיד קודם לתפקיד המורה!

כשהתלמיד מוכן המורה מופיע ….

תכיני את עצמך ללמוד ואפשרי למציאות לשלוח לך את המורים הנשגבים ביותר. גם הסיטואציה הקשה ביותר היא מורה המעיד על הקושי הפנימי שלך.

רבת עם בן/בת הזוג –  מי רב בתוככם ? איזה חלק עם איזה חלק ?

כעסת שלא קיבלת משהו שלדעתך מגיע לך  – מה את באמת מצפה לקבל והאם האחר באמת אמור או אפילו יכול בכלל לספק זאת ? האם יש מקום לציפיות בחייך ?

כל דבר שקורה בחוץ מתחיל דבר ראשון בפנימי שלך ושולח בקשה למיגנוט מציאות זו או אחרת והמציאות נענית תמיד !!!!!

שינוי – הוא פה ברגע זה …האם את מרגישה אותו ?

את מוזמנת ליצור קשר ישירות ולתאם פגישת יעוץ להמשך התהליך המתאים לך לצמיחה רגשית בתנועה ללא מחויבות – צרי קשר 

שלך באהבה

ורד
| תרגום ע"י טימלנד עיצוב אתר